За продажба в Пловдив двустаен Кючук Париж ID 2111143

  • продажба
  • 2024 г.
  • ново

€ 146999

€ 1959.99 / m2

BGN 287505.05

BGN 3833.4 / m2

75 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи просторен и изцяло обзаведен двустаен апартамент в кв. Кючук Париж. В близост са разположени хранителни магазини, училища, детски градини, паркове, заведения и спирки на градски транспорт, осигуряващи удобство и бърз достъп до всички точки на града.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж от общо 5 етажа и разполага с площ от 75 кв.м., разгърната в следното функционално разпределение: входно антре, просторен южен хол с кухненска и трапезарна част, уютна спалня, баня с тоалетна, северна тераса и отделно складово помещение, разположено на същия етаж.

Жилището се предлага изцяло обзаведено и оборудвано с всичко необходимо.

Изложение: Юг/Север. Отопление: Електричество. Степен на завършеност: Акт 16.

Комплексът впечатлява с модерна визия и отлично поддържани общи части. Налична е възможност за закупуване на паркоместа и избено помещение, което допълнително повишава удобството и функционалността на имота.

Имотът е отличен избор както за собствен дом, така и като сигурна инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2111143

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 5

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 75 m2

Изложение: Север / Юг