За продажба в Пловдив двустаен Младежки хълм ID 2098027

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 189600

€ 2400 / m2

BGN 370825.37

BGN 4693.99 / m2

79 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Младежки хълм. В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт, детски градини и училища.

Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и разполага с площ от 79 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Отопление: Електричество. Изложение: Изток/ Север
Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2098027

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 9

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 79 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2094098

€ 149000

BGN 291418.67

За продажба в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2094098