За продажба в София тристаен Овча купел ID 2089584

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 15
  • ново

€ 285919

€ 3133.36 / m2

BGN 559208.96

BGN 6128.32 / m2

91.25 m2

Телефон:
0889017557

Галерия

Удобства и екстри

Паркинг/Паркомясто

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент!

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в ж.к. Овча Купел. Сградата е на етап Акт 14 и се очаква да бъде въведена в експлоатация (Акт 16) до края на 2026г. С площ от 86 кв.м, разположението включва антре, просторна дневна с кухненски бокс, 2 спални, едната от които със собствена баня с тоалетна и гардеробна, баня с тоалетна, балкон – идеално за комфортното ви ежедневие.

Апартаментът е на третия етаж от общо пет и е със източно-южно изложение, което осигурява светлина и топлина през целия ден. Отоплението е на газ, което е удобство за всеки дом. Имотът се предлага на шпакловка и замазка, предоставяйки Ви възможност да го адаптирате според Вашите нужди и предпочитания. Има възможност за покупка на наземно паркомясто или подземен гараж на допълнителна цена.

Намира се в тих и спокоен комплекс, който е близо до спирки на градския транспорт, което е допълнително предимство за придвижване в столицата.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2089584

В близост до имота ще намерите:
- Училище: 66 СДЯ на 254 метра
- Училище: 161 ДГ Ласка на 393 метра
- Банкомат: Fibank ATM на 53 метра
- Болница: МЦ "Репробиомед" на 394 метра