Под наем в Бургас тристаен Славейков ID 2175864

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 620

€ 9.54 / m2

BGN 1212.61

BGN 18.66 / m2

65 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент под наем в ж.к Славейков.

Блока е саниран!

Намира се в непосредствена близост до Учителския, зони за отдих и спорт, детска градина, големи търговски обекти и парк Славейков.

Имотът е ситуиран на 7-ми жилищен етаж и разполага с жилищна площ 65кв.м, разгърната в следното разпределение: коридор, кухня , 2 спални, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2175864

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 7

Етажи: 8

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 65 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

€ 130000

BGN 254257.9

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков