Под наем в Пловдив двустаен Кършияка ID 2224235

  • наеми
  • 2024 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 530

€ 8.15 / m2

BGN 1036.59

BGN 15.95 / m2

65 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага светъл и просторен двустаен апартамент в кв. Кършияка. Намира се в непосредствена близост до Ритейл център XOPark, търговски обекти, хипермаркети, спирки на градски транспорт, както и на пешеходно разстояние от Пловдивския университет.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ 65кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна, перално помещение и тераса с гледка към р. Марица.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. Има свободно паркиране в района, както при желание може да се наеме и гараж в подземния паркинг на сградата.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. “

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224235

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 9

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 65 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.