Под наем в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2147746

  • наеми
  • 2024 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 800 € 750

€ 10.67 € 10 / m2

BGN 1564.66 BGN 1466.87

BGN 20.86 BGN 19.56 / m2

75 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

С включенo подземно ПАРКОМЯСТО в цената!

Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент под наем в престижен комплекс с локация жк. Христо Смирненски. Намира се на метри от Mall Plovdiv, Гребна база, големи супермаркети, ресторанти, фитнеси, болници и всичко необходимо за комфортен градски живот.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ 75кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с висок клас електроуреди.

Комплексът е затворен тип, с видеонаблюдение, отлично поддържани общи части и красива озеленена градина.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2147746

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 7

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 75 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти