Под наем в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2224257

  • наеми
  • 2024 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 650

€ 11.21 / m2

BGN 1271.29

BGN 21.92 / m2

58 m2

Телефон:
0885977830

Описание на имота

В наемната цена е включена таксата за поддръжка на комплекса и вътрешния двор!

Титан Пропъртис отдава под наем чисто нов двустаен апартамент за ПЪРВИ НАЕМАТЕЛ в един от най-предпочитаните и модерни комплекси в жк. Христо Смирненски. Намира се в непосредствена близост до Гребната база, Mall Plovdiv, хипермаркети LIDL и Kaufland, ресторанти, болници, аптеки, денонощни магазини и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 58кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, просторен и много светъл хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището е чисто ново, мебелите са още с предпазните си покрития и очаква своите първи наематели. Имотът разполага с висок клас енергоспестяващи климатици, висококачествена алуминиева дограма с трикамерен стъклопакет и блиндирана входна врата.

Комплексът е от затворен тип с ограничен достъп и предлага луксозни общи части, безшумен асансьор, модерен вътрешен двор с детски площадки, фитнес на открито и зони за релакс.

Има възможност за наемане на подземно паркомясто срещу допълнително заплащане.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.“

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224257

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 8

Година на строителство: 2024 г.