€ 500
€ 5.81 / m2
BGN 977.92
BGN 11.37 / m2
86 m2
Телефон:
0885977830
Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи четиристаен апартамент в жк. Тракия. В непосредствена близост до парк Лаута, множество търговски обекти, хранителни магазини и автобусни спирки.
Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж и разполага с площ 86кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, хол, самостоятелна кухня, 2 спални, баня, тоалетна и тераса.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.
’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’’
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2224124
Вид сделка: наеми
Тип: четиристаен
Етаж: 2
Етажи: 6
Година на строителство: 1980 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: панел
Квадратура: 86 m2
Изложение: Изток / Север
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 590
BGN 1153.94
Христо Смирненски, Пловдив
Квадратура: 100 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: четиристаен
€ 500
BGN 977.92
Каменица1, Пловдив
Квадратура: 120 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: четиристаен
€ 600
BGN 1173.5
Христо Смирненски, Пловдив
Квадратура: 80 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: четиристаен
€ 331520
BGN 648396.76
Център П, Пловдив