Под наем в София двустаен Витоша ID 2201319

  • наеми
  • 2021 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1000

€ 13.16 / m2

BGN 1955.83

BGN 25.73 / m2

76 m2

Телефон:
0885849422

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в кв. Витоша, София.

Жилището е с площ 76 кв.м., разположено на 3-ти етаж в нова 6-етажна сграда.
Южното изложение осигурява отлична светлина през целия ден.

Интериорът включва просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и тераса, всичко изпълнено с луксозно обзавеждане. Отоплението е на ток, налични са климатик и интернет окабеляване.
Месечният наем е 1000 EUR.

В близост до имота ще намерите:
- Банкомат: АТМ Централна кооперативна банка
- Банкомат: ATM BANK UNICREDIT BULBANK
- Болница: Болница Витоша
- Аптека: SOpharmacy
- Автобусна спирка: ХОТЕЛ МАКСИ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2201319

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 6

Година на строителство: 2021 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 76 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Борислава Кирова

Опит: 4+ години опит в мениджмънта на хора.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“.

Борислава Кирова директор офис Хиподрума, София