Под наем в София едностаен Център ID 2145857

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 400

€ 8.89 / m2

BGN 782.33

BGN 17.39 / m2

45 m2

Телефон:
0894350365

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент под наем в Център - НДК, София.

Жилището от 45 кв.м. се намира на 3-ти етаж в тухлена сграда с общо 5 етажа. Изложението Запад/Север осигурява оптимална светлина през целия ден.

Разпределението включва коридор, спалня, кухня, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е обзаведен и разполага с централно отопление на ТЕЦ.

Месечният наем е 400 EUR. Локацията е комуникативна и близо до спирки на градски транспорт.

В близост до имота ще намерите:
- 22 средно училище "Георги С. Раковски“
- Колеж: Предклиничен Университетски Център-ПУЦ
- ОББ клон Тунджа - бизнес център за клиенти с годишен оборот над 1 млн. евро
- Банкомат: ATM BANK UNICREDIT BULBANK
- Метростанция: Медицински университет
- Метростанция: НДК 2

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2145857

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 45 m2

Изложение: Запад / Север

Виж апартаменти в сградата
Златко Трифонов
Златко Трифонов старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350365