За продажба в София двустаен Сухата река ID 2093474

  • продажба
  • 2006 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 170000

€ 2833.33 / m2

BGN 332491.1

BGN 5541.52 / m2

60 m2

Телефон:
0882664300

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Сухата река. Жилището е с площ 60 кв.м и се намира на 2-ри етаж от 8 етажа общо в тухлена сграда. Източно, западно и южно изложение осигурява отлична осветеност. Разпределението включва антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Обзаведен и с топлофикация (ТЕЦ), апартаментът предлага удобства за комфортен живот.

В близост до имота ще намерите:

- 44 СУ "Неофит Бозвели" на 237 метра
- 124 ОУ Васил Левски на 344 метра
- Банкомат: АТМ - Общинска банка на 134 метра
- Медицински център: ДКЦ-18 на 127 метра
- АПТЕКА ДЖОЯ на 122 метра
- Спирка: БЛ. 4 Ж.К. СУХАТА РЕКА на 303 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2093474.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2006 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 60 m2

Изложение: Изток / Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Никол Грошкова

Опит: 9+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции в жилищни имоти и развитие на търговски стратегии.

Фокус: Продажби на недвижими имоти и пазарно развитие.