Офис, под наем, жк. Красно село

  • наеми
  • 2025 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1000

€ 10.75 / m2

BGN 1955.83

BGN 21.03 / m2

93 m2

Телефон:

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Описание на имота

ОФИС В КРАСНО СЕЛО | ПАРТЕР | В ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС | С ПАРКОМЯСТО

Titan Properties - офис Младост предлага офис под наем в ж.к. Красно село, София.

Помещението е с площ 93 кв.м и е разположено на партер в нова 7-етажна сграда от 2025 г. Източното и южното изложение осигуряват добра естествена светлина през целия ден.

Разпределение:
• еднопространствено помещение
• баня с тоалетна

Офисът се предлага необзаведен, което позволява организиране и обзавеждане според нуждите на бъдещия наемател.

Отоплението е на ТЕЦ, като помещението разполага с климатик и интернет окабеляване.

Включено паркомясто в цената.

Локацията е комуникативна – в близост до метростанция, спирки на градски транспорт, банки, магазини и ежедневни удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2224800.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: офис

Етаж: партер

Етажи: 7

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 93 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Даная Ангелова
Даная Ангелова специалист наеми, гр. София

Телефон:

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София офис Студентски град ID 2111015

€ 125000

BGN 244478.75

За продажба в София офис Студентски град ID 2111015

Студентски град, София

Квадратура: 48 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: офис

Офис, под наем, жк. Люлин 9

€ 250

BGN 488.96

Офис, под наем, жк. Люлин 9