Тристаен, под наем, жк. Овча купел 2

  • наеми
  • 1995 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 800 € 770

€ 8.89 € 8.56 / m2

BGN 1564.66 BGN 1505.99

BGN 17.39 BGN 16.73 / m2

90 m2

Телефон:
0882342697

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

3-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ 2 | ТЕЦ | ДО МЕТРО

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел 2, на пешеходно разстояние от метростанция "Овча купел II“ и с удобен достъп до основни транспортни връзки.

95 кв.м | 9-ти етаж от 14 | ЕПК сграда | запад/юг

• две тераси

Апартаментът се предлага обзаведен или полуобзаведен според предпочитанията на наемателя.
Отоплението е на ТЕЦ, като имотът разполага и с климатик и интернет окабеляване.

В близост: 149 СУ "Иван Хаджийски“, ОДЗ 33 "Сребърни звънчета“, Медицински комплекс "Доверие“, банки, денонощна аптека и метростанции "Овча купел II“ и "Горна баня“.

Обадете се сега и цитирайте реф. номер: 2215374.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 9

Етажи: 14

Година на строителство: 1995 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 90 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодора Гюрова
Теодора Гюрова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882342697

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, за продажба, жк. Витоша

€ 290400

BGN 567973.03

Тристаен, за продажба, жк. Витоша

Витоша, София

Квадратура: 121 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност:

Тип: тристаен

За продажба в София тристаен Лозенец ID 2110914

€ 380000

BGN 743215.4

За продажба в София тристаен Лозенец ID 2110914