За продажба в Бургас двустаен област Меден Рудник ID 2110800

  • продажба
  • 2019 г.
  • ново

€ 98500

€ 1728.07 / m2

BGN 192649.26

BGN 3379.81 / m2

57 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона А.

Намира се в близост до училище " Елин Пелин", автобусна спирка, магазин " Лидъл", ДМ, заведение, салони за красота и др.

Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж от общо 9 с асансьор.

Разполага с площ от 57 кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, всекидневна с кухненско, спалня, баня с тоалетна, тераса.

Изложение: Запад
Строителство: нова тухла 2019г с АКТ 16

Апартамента се продава в степен на завършеност по БДС " на тапа".

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2110800

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 9

Година на строителство: 2019 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 57 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем,кв. Черно море, гр. Несебър

€ 260

BGN 508.52

Двустаен, под наем,кв. Черно море, гр. Несебър