Едностаен, под наем, ж.к Овча Купел 1

  • наеми
  • 1978 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 420

€ 8.4 / m2

BGN 821.45

BGN 16.43 / m2

50 m2

Телефон:
0894350424

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент под наем в кв. Овча купел 1, София.

Жилището от 50 кв.м е ситуирано на 5-и етаж от 8-етажна сграда с южно изложение.
Гарсониера с остъклена тераса и баня с тоалетна.
Апартаментът е обзаведен и разполага с централно отопление (ТЕЦ). Намира се близо до спирки на градския транспорт.
Месечният наем е 420 EUR.

В близост до имота ще намерите:
- Частна Детска Градина "DENICARE"
- Детски градина София - Кивикидс
- Банкомат: УниКредит Булбанк
- Аптека: Детелина
- Метростанция: Овча купел
- Трамвайна спирка: МЕТРОСТАНЦИЯ ОВЧА КУПЕЛ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2125767

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 5

Етажи: 8

Година на строителство: 1978 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 50 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Даниел Христов
Даниел Христов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350424

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Едностаен, под наем, жк. Гео Милев

€ 340

BGN 664.98

Едностаен, под наем, жк. Гео Милев

Гео Милев, София

Квадратура: 35 кв. м.

Строителство: тухла