Едностаен, под наем, жк. Сухата река

  • наеми
  • 1970 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 450

€ 11.25 / m2

BGN 880.12

BGN 22 / m2

40 m2

Телефон:
0882342697

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

1-СТАЕН В СУХАТА РЕКА | ТЕЦ | С ТЕРАСА

Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент под наем в ж.к. Сухата река, в тих и семеен район с бърз достъп до центъра на София.

Жилището е с площ 40 кв.м, разположено на 11-ти етаж, което осигурява простор и гледка.

Разпределение:
• входно антре
• кухненски бокс с трапезарна част
• обособено спално помещение
• баня с тоалетна
• тераса

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне. Отоплява се на ТЕЦ, което гарантира комфорт през зимата.

Локация: спокоен квартал с удобен достъп до центъра, градски транспорт и ежедневни удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2071361.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 11

Етажи: 14

Година на строителство: 1970 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 40 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодора Гюрова
Теодора Гюрова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882342697

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в София едностаен в.з. Малинова долина ID 2224213

€ 570

BGN 1114.82

Под наем в София едностаен в.з. Малинова долина ID 2224213

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 38 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

Под наем в София едностаен Банишора ID 2200232

€ 440

BGN 860.57

Под наем в София едностаен Банишора ID 2200232

Банишора, София