Тристаен, под наем, жк. Хаджи Димитър

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 900

€ 6.92 / m2

BGN 1760.25

BGN 13.54 / m2

130 m2

Телефон:
0884711187

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис - офис Младост с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в жк. Хаджи Димитър, София. Жилището с площ 130 кв.м. е разположено на първи етаж от двуетажна къща. Разпределението обхваща просторен хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е обзаведен, отоплява се на ток и разполага с климатик.

В близост до имота ще намерите:
- 42 ОУ "Хаджи Димитър“
- Частна Детска Градина и Ясла Мечти
- Медицински център: Медицински Център Исул ООД
- Метростанция: ХАДЖИ ДИМИТЪР
- Спирка: МЕТРОСТАНЦИЯ ХАДЖИ ДИМИТЪР

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2219159.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 2

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 130 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Пламена Драганова
Пламена Драганова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0884711187

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София тристаен Хаджи Димитър ID 2110786

€ 249000

BGN 487001.67

За продажба в София тристаен Хаджи Димитър ID 2110786