Тристаен, под наем, жк. Лагера

  • наеми
  • 2005 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 720 € 640

€ 8.67 € 7.71 / m2

BGN 1408.2 BGN 1251.73

BGN 16.97 BGN 15.08 / m2

83 m2

Телефон:
0884175534

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

3-СТАЕН В ЛАГЕРА | 83 м² | НОВА СГРАДА | ТЕЦ

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Лагера, в район с удобен достъп до основни булеварди и градски транспорт.

Жилището е с площ 83 кв.м, разположено на 8-ми етаж от 9 в нова сграда. Изложението е източно.

Разпределение:
• хол с кухненски бокс
• две самостоятелни спални
• баня с тоалетна
• мокро помещение

Апартаментът е обзаведен и оборудван, готов за нанасяне. Отоплява се на ТЕЦ и разполага с климатик.

Локация: в близост до училища, детска градина, медицински център, банки, аптеки и спирки на градски транспорт.

Има възможност за наемане на гараж срещу допълнително заплащане.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2093060.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 8

Етажи: 9

Година на строителство: 2005 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 83 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Гергана Тошева
Гергана Тошева специалист наеми, гр. София

Телефон: 0884175534

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в София тристаен Борово ID 200586

€ 790

BGN 1545.11

Под наем в София тристаен Борово ID 200586

Борово, София

Квадратура: 85 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Тристаен, за продажба, жк. Витоша

€ 290400

BGN 567973.03

Тристаен, за продажба, жк. Витоша

Витоша, София