За продажба в Бургас двустаен Изгрев ID 2105845

  • продажба
  • 1985 г.
  • панел

€ 120000

€ 1967.21 / m2

BGN 234699.6

BGN 3847.53 / m2

61 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Изгрев.

Намира се в спокойна част на района, в непосредствена близост до детска градина " Ран Босилек", Английската гимназия, парк ,автобусна спирка, заведение и др.

Ситуиран на 4-ти жилищен етаж от общо 8 с асансьор.

Разполага с площ 61 кв.м, разгърната в следното разпределение: коридор, хол, кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Строителство: панел
Изложение: Юг/ Изток

Състояние: за ремонт

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2105845

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 8

Година на строителство: 1985 г.

Завършеност:

Строителство: панел

Квадратура: 61 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

€ 350

BGN 684.54

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

Меден рудник - Зона А, Бургас

Квадратура: 67 кв. м.