За продажба в Пловдив магазин Център П ID 2097572

  • продажба
  • 2007 г.
  • ново

€ 40000

€ 1176.47 / m2

BGN 78233.2

BGN 2300.98 / m2

34 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи търговско помещение с локация Център. В близост са разположени спирки на градски транспорт и разнообразни търговски обекти, осигуряващи удобен достъп до всичко необходимо.

Имотът разполага с площ от 34 кв.м., подходяща за офис, кабинет, студио, шоурум или малък магазин.

Помещението се предлага необзаведено, което предоставя възможност за обзавеждане и организация изцяло според нуждите и дейността на бъдещия собственик. Към момента има дългосрочен наемател, което го прави подходящ и за инвестиция с готова доходност.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2097572

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: магазин

Етаж: 1

Етажи: 2

Година на строителство: 2007 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 34 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив магазин  Кючук Париж ID 2223883

€ 390

BGN 762.77

Под наем в Пловдив магазин Кючук Париж ID 2223883

Кючук Париж, Пловдив

Квадратура: 38 кв. м.

Строителство: ново