За продажба в Пловдив тристаен Южен ID 2097026

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 135800

€ 1400 / m2

BGN 265601.71

BGN 2738.16 / m2

97 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание тристаен апартамент в жк. Южен. В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт, детски градини и училища.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ от 97 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, килер, баня с тоалетна, самостоятелна тоалетна и тераса.

Отопление: Електричество. Изложение: Запад/ Север
Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2097026

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 10

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 97 m2

Изложение: Запад / Север

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2178975

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2178975