За продажба в София едностаен Люлин 3 ID 2110740

  • продажба
  • 1985 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 124000

€ 2883.72 / m2

BGN 242522.92

BGN 5640.07 / m2

43 m2

Телефон:
0882664300

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент за продажба в кв. Люлин 3. Жилището с площ 43 кв.м е разположено на 5-ти етаж от общо 13 етажа. Източното изложение осигурява достатъчно естествена светлина сутрин. Разпределението включва коридор, баня с тоалетна, спалня и кухня с усвоен балкон. Апартаментът е обзаведен и разполага с отопление на ТЕЦ. Пространството е функционално и поддържано, подходящо за едно или двама обитатели, както и за инвестиция.

В близост до имота ще намерите:

- 32 ОДЗ "Българче" на 173 метра
- Банкомат: Fibank ATM на 408 метра
- Банкомат Postbank на 332 метра
- Аптека ГАЛЕН 14 на 332 метра
- Аптека BENU - Люлин: Kaufland на 308 метра
- Спирка: БЛ. 350 Ж.К. ЛЮЛИН-3 на 201 метра
- Спирка: БЛ. 402 Ж.К. ЛЮЛИН-4 на 480 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110740.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: едностаен

Етаж: 5

Етажи: 13

Година на строителство: 1985 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 43 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Никол Грошкова

Опит: 9+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции в жилищни имоти и развитие на търговски стратегии.