За продажба в София тристаен Зона Б-18 ID 12884

  • продажба
  • 2028 г.
  • в строеж

€ 332800

€ 2578.05 / m2

BGN 650900.22

BGN 5042.22 / m2

129.09 m2

Телефон:
0884613388

Телефон на офис:
0893956331

Галерия

Удобства и екстри

Паркинг/Паркомясто
Гараж
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба в ж.к. Зона Б-18, София.

С площ от 129,09 кв.м., жилището се намира на 4-ти етаж в нова 14-етажна сграда /2028 г./.

Разпределението включва антре, трапезария с кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, тоалетна, 2 балкона.

Имотът се предлага на шпакловка и замазка, а отоплението се осъществява чрез ТЕЦ. Комбинацията от качествено строителство и функционален план създава удобство и предпочитан стил на живот.

Има възможност за закупуване на гараж или паркомясто в сградата.

В близост до имота ще намерите:
- 134 СУ "Димчо Дебелянов"
- 30 СУ "Братя Миладинови"
- Метростанция: ОПЪЛЧЕНСКА
- Спирки: ул. Одрин, ул. Димитър Петков

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 12884

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 14

Година на строителство: 2028 г.

Завършеност:

Строителство: в строеж

Квадратура: 129.09 m2

Изложение:

Виж апартаменти в сградата
Христина Александрова

Опит: 5+ години опит в сделките с недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажба и инвестиции в недвижими имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на столицата.