Под наем в Бургас тристаен Център ID 2127482

  • наеми
  • 1996 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 550 € 530

€ 6.11 € 5.89 / m2

BGN 1075.71 BGN 1036.59

BGN 11.95 BGN 11.52 / m2

90 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага под наем тристаен апартамент с локация идеален Център-гр.Бургас.

Намира се до бул "Богориди", в близост до автобусна спирка, заведения, магазини и на крачки от Морската градина.

Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж от общо 3.
Имотът разполага с площ от 90кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, кухня, хол, две спални( едната необзаведена), баня с тоалетна, тераса.

Жилището се предлага полуобзаведено.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф.номер: 2127482

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 3

Година на строителство: 1996 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

€ 130000

BGN 254257.9

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

Славейков, Бургас

Квадратура: 64 кв. м.