€ 360
€ 6.55 / m2
BGN 704.1
BGN 12.8 / m2
55 m2
Телефон:
0888550803
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент, намиращ се в района на Трошево.
Апартамента е разположен в непосредствена близост до Търговски център, спирки, учебни заведения, детски градини, магазини.
Ситуиран е на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ от 55 кв.м разгърнати в следното практично разпределение: входно антре, всекидневна с кухня и трапезария, спалня, баня с тоалетна, килер, две тераси
С опция за паркомясто срещу допълнително заплащане 100 евро.
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
Имота е обзаведен с всичко необходимо.
Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.
Реф. номер: 2183437
Вид сделка: наеми
Тип: двустаен
Етаж: 1
Етажи: 5
Година на строителство: 2016 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 55 m2
Изложение: Запад
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти
Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна
Телефон: 0888550803
€ 450
BGN 880.12
Левски, Варна
Квадратура: 40 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 450
BGN 880.12
Аспарухово, Варна
Квадратура: 61 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 450
BGN 880.12
Лятно кино Тракия, Варна
Квадратура: 60 кв. м.