Под наем в Варна четиристаен Център ID 2210488

  • наеми
  • 1970 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 480 € 450

€ 4.8 € 4.5 / m2

BGN 938.8 BGN 880.12

BGN 9.39 BGN 8.8 / m2

100 m2

Телефон:
0888550803

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис, Ви предлага Четиристаен апартамент, намиращ се в Център.

Апартамента е разположен в непосредствена близост до Катедрала, Община, ВИНС, магазини и заведения, спирки на градски транспорт.

Имота е ситуиран на 1-ви етаж и разполага с площ от 100 кв.м разпределени по следния начин: коридор, две спални с тераса, две бани, тоалетна, хол, трапезария, кухня, тераса

Жилището се предлага напълно обзаведено и разполага с всичко необходимо за едно домакинство.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

Агенцията разполага с множество различни оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Реф. номер: 2210488

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: четиристаен

Етаж: 1

Етажи: 8

Година на строителство: 1970 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 100 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна четиристаен  Победа ID 2224010

€ 550

BGN 1075.71

Под наем в Варна четиристаен Победа ID 2224010