Под наем в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2218548

  • наеми
  • 2022 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 520 € 500

€ 6.67 € 6.41 / m2

BGN 1017.03 BGN 977.92

BGN 13.04 BGN 12.54 / m2

78 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

С входни такси и интернет включени в наемната цена!

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи двустаен апартамент в жк. Христо Смирненски. Намира се в непосредствена близост до Гребна база, хипермаркети, автобусна спирка и търговски обекти.

Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 78кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2218548

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 6

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 78 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

С ключ! Двустаен апартамент под наем в кв. Коматево

€ 430

BGN 841.01

С ключ! Двустаен апартамент под наем в кв. Коматево

Коматево, Пловдив