Под наем в Пловдив тристаен Христо Смирненски ID 2209818

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 400

€ 5.97 / m2

BGN 782.33

BGN 11.68 / m2

67 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в жк. Христо Смирненски. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 8-ми жилищен етаж и разполага с площ 67кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с трапезария и кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2209818

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 8

Етажи: 8

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 67 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив тристаен Тракия ID 2224328

€ 650

BGN 1271.29

Под наем в Пловдив тристаен Тракия ID 2224328

Тракия, Пловдив

Квадратура: 102 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен