Под наем в Пловдив тристаен Център П ID 2109779

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 800

€ 10.53 / m2

BGN 1564.66

BGN 20.59 / m2

76 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в Център. Намира се в непосредствена близост до ВМИ, Стоматологичен факултет, МОЛ Марково тепе, зони за отдих и спорт, търговски обекти и автобусни спирки.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага с площ 76кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, две спални, две бани с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2109779

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 6

Етажи: 10

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 76 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив тристаен Център П ID 2092720

€ 285000

BGN 557411.55

За продажба в Пловдив тристаен Център П ID 2092720