Под наем в София двустаен Манастирски ливади - изток ID 2224996

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 630

€ 8.4 / m2

BGN 1232.17

BGN 16.43 / m2

75 m2

Телефон:
0894350372

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Манастирски ливади, София.

С обща площ 75 кв.м., жилището се намира на 2-ри етаж от 8 в нова сграда.
С южно изложение то предлага светли помещения. Разпределението включва хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.
Обзаведен, с отопление на ТЕЦ и климатик, апартаментът гарантира комфорт през всички сезони. Месечният наем е 630 EUR.

В близост до имота ще намерите:
- ЧДГ Пчелното кошерче
- Частна Детска Градина "Детски свят“
- Банка: SBI BG
- Банка: Bioiasis PLC
- Ветеринарна клиника Animal Emergency
- Аптека: Надежда
- Трамвайна спирка: КВ. МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ - ЗАПАД

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2224996

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 75 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Силвио Хилмиев
Силвио Хилмиев специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350372

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66