€ 270000 € 240000
€ 2700 € 2400 / m2
BGN 528074.1 BGN 469399.2
BGN 5280.74 BGN 4693.99 / m2
100 m2
Phone:
0895275590
Агенция Титан Пропъртис има огромното удоволствие да Ви предложи за продажба, Двустаен имот с локация Център.
Намира се на много комуникативно място на крачки от ул " Александровска" и Свободния Университет.
Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 100кв.м, разгърната в следното разпределение: входно атре с вграден дрешник, хол с кухненски бокс, баня с тоалетна, спалня с втора баня и тоалетна, голяма вътрешна тераса 24 кв.м
Изложение" Запад/ Юг
Има възможност за отделяне на два едностайни апартамента.
Имотът се издава до степен на завършеност: по БДС (на тапа - шпакловка, замазка).
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2097622
Type deal: sales
Kind: one bedroom
Floor: 1
Floors: 8
Building year: 2010 г.
Completion:
Construction: new building
Area: 100 m2
Exposure: West / South
Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.
Phone: 0895275590
€ 450
BGN 880.12
Bratya miladinovi, Burgas
Area: 60 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 157000
BGN 307065.31
Slaveykov, Burgas
Area: 67 sq. m.
Construction: new building