Под наем в София магазин Младост 4 ID 189710

  • rent
  • 2026 г.
  • Акт 16
  • new building

€ 1500

€ 21.43 / m2

BGN 2933.75

BGN 41.91 / m2

70 m2

Phone:
0882792458

Office phone:
0895671248

Amenities and extras

Air conditioning
Parking / Parking spot
Internet access
Close to public transport

Property Description

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис бул. България с радост предлага на Вашето внимание търговско помещение под наем в кв. Младост 4.

Помещението с площ 70 кв.м. е разположено на партер в нова сграда и е с южно изложение. Състои се от еднопространствено търговско помещение, склад, баня с тоалетна и антре. Към имота има и 15 кв.м. външна площ, предоставяща допълнително удобство и функционалност.
Имотът се отдава необзаведен, завършен до ключ, което позволява бързо нанасяне и лесно адаптиране според нуждите на бъдещия наемател. Разполага с два отделни входа, което го прави подходящ за различни видове дейност.
Подходящ е за салон за красота, студио, офис, кабинет, шоурум или друг тип търговска дейност.
Отоплението е на ток посредством климатици. Възможност за паркиране пред сградата, като има опция и за наемане на вътрешно паркомясто.

В близост до имота ще намерите:

- Училище: Българско Школо на 392 метра
- ДГ 188 Вяра Надежда Любов на 487 метра
- Банкомат: ATM Central Cooperative Bank на 276 метра
- Банкомат Postbank на 418 метра
- Болница: AmeriMed Medical Center на 242 метра
- Автобусна спирка: БЛ. 458 Ж.К. МЛАДОСТ 4 на 82 метра
- Автобусна спирка: БЛ. 325 Ж.К. МЛАДОСТ-3 на 311 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.