За продажба в София едностаен Младост 4 ID 2110919

  • продажба
  • 2026 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 200000

€ 2666.67 / m2

BGN 391166

BGN 5215.55 / m2

75 m2

Телефон:
0889017557

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис бул.България с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент за продажба в кв. Младост 4. Жилището със застроена площ 63 кв.м е разположена на 3-ти етаж от 10 етажа общо в нова сграда. Изложение Запад/Юг осигурява много светлина и топлина през целия ден. Разпределението включва еднопространствено помещение, баня с тоалетна и тераса. Отоплението е на ТЕЦ, а апартаментът се предлага на шпакловка и замазка, което дава свобода за индивидуално изпълнение. Сградата е ново строителство с качествена дограма и модерна фасада, подходяща както за лично ползване, така и за инвестиция.

В близост до имота ще намерите:

- ДГ 188 Вяра Надежда Любов на 356 метра
- Частна ДГ "Аника" на 142 метра
- Банкомат: ATM Central Cooperative Bank на 164 метра
- Банкомат Postbank на 351 метра
- Болница: AmeriMed Medical Center на 373 метра
- Метростанция: БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ на 426 метра
- Автобусна спирка: БЛ. 458 Ж.К. МЛАДОСТ 4 на 83 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110919.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: едностаен

Етаж: 3

Етажи: 10

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново